polfejs.pl

Blog o biznesie, motoryzacji oraz sporcie.

Biznes

Telefon do pracy biurowej – co wybrać?

Telefon do pracy biurowej – co wybrać?

Funkcjonalność i wytrzymałość telefonu służącego do pracy to najważniejsze kryteria jego wyboru. Poszukując takiego sprzętu, musimy pamiętać o tym, by był on gotowy do pracy w każdych warunkach, dlatego wydajna bateria oraz łatwość łączenia z danymi mobilnymi będą tutaj nieocenione. Co brać jeszcze pod uwagę, wybierając telefon do pracy?

Telefon służbowy a charakter pracy

Telefon jest jednym z podstawowych narzędzi pracy każdego przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko mogą załatwić różnego rodzaju formalności, pozostać w stałym kontakcie z klientami, łatwo dotrzeć do potrzebnych informacji, a nawet mieć dostęp do firmowych plików. Szczególnie nieoceniony jest telefon do pracy zdalnej. W zależności od branży przedsiębiorstwa, oczekiwania wobec aparatów mogą się różnić.

Na inne funkcje będą patrzeć pracownicy biurowi, na inne przedsiębiorcy pracujący w trudnych warunkach. I tak na przykład pracownicy mający styczność z pracą fizyczną będą potrzebować modeli, które są odporne na różnego rodzaju urazy mechaniczne. Piastujący stanowiska biurowe natomiast będą bardziej zwracać uwagę na reprezentacyjność i dodatkowe funkcje aparatu.

Co świadczy o jakości telefonu komórkowego?

O jakości telefonu komórkowego świadczą oczywiście jego podstawowe parametry. Trudne jest jednoznaczne stwierdzenie, który model będzie najlepszy. Wszystko zależeć będzie od tego, do jakich celów smartfon ma być wykorzystywany. Na rynku dostępne są modele mające 8-12GB, choć za minimum spełniające oczekiwania większości użytkowników uważa się 64GB. Przedsiębiorcom, którzy potrzebują jednak wielu aplikacji i miejsca do przechowywania znacznej ilości plików, zaleca się nawet urządzenia o pamięci 128 GB.

Nie można zapomnieć też o wspomnianej wcześniej wydajności energetycznej. Smartfon z dużą baterią pozwoli na wykonywanie swoich obowiązków bez tracenia czasu na poszukiwanie miejsca do ładowania czy ryzyka stracenia łączności z klientami. Zważając na wymienione parametry, dobrym wyborem będzie Samsung S22 Ultra.

Samsung S22 Ultra – czym się wyróżnia?

Oprócz dużej wbudowanej pamięci, ośmiordzeniowego procesora i wytrzymałej baterii Samsung S22 Ultra wyróżnia się funkcjami, które ułatwiają jego użytkowanie. Model ten ma na przykład wbudowany rysik S Pen, który łatwo można wmontować w obudowę telefonu. Element ten zapewnia swobodne szkicowanie, rysowanie czy notowanie. Wykonanie rysika zapewnia bezproblemowe użytkowanie, dzięki temu możemy notować na telefonie niczym na tradycyjnej kartce.

Jest to nie tylko smartfon z dużą baterią, model ten posiada także możliwość bezprzewodowego przekazywania energii. Samsung S22 Ultra wyróżnia również duży i funkcjonalny wyświetlacz, który jest w pełni wodoszczelny. Dzięki wszystkim wymienionym właściwościom model ten nadaje się jako podstawowe narzędzie do pracy biurowej. Duże zaplecze pamięci, wytrzymałości i dodatkowych udogodnień zapewni stały dostęp do informacji, kontakt z klientami i wykonywanie podstawowych obowiązków.

Materiał powstał we współpracy z Samsung

Udostępnij