Bijąc się w pierś!!


Temat burzliwy, niedokończony, ważny

.

Pedofilia jest zła, niedopuszczalna!!

 

Ostatnio w mediach zrobiło się gorąco!
Wszyscy dyskutują o filmie braci Sekielskich.
Nie zapominajmy o tym, że pedofilia nie jest wyłącznie problemem Kościoła, dlatego tym bardziej nie należy ten temat bagatelizować. Jest potwornym złem, które należy bezwzględnie zwalczać.
Bastarda skierowana w kierunku Kościoła powinna być również wycelowana do wszystkich grup społecznych, w których ukrywają się seksualni zwyrodnialcy.
W tym miejscu należy zadać sobie pytanie: komu zależało i zależy, aby osłabić Kościół od środka?!
W okresie komunizmu wysłano "służbowo" do seminariów duchownych "oficerów" do zadań specjalnych, którzy mieli za zadanie zniszczyć Kościół od wewnątrz.
Główną przeszkodą do samooczyszczenia Kościoła jest to, że byli współpracownicy SB wciąż zajmują czołowe stanowiska w kuriach biskupich. Atak na Kościół trwa od 1945 roku. Zmieniają się tylko funkcjonariusze i technologie.
Niestety obrzydliwe, podłe przypadki dokonywane przez niegodziwców, oprawców w sutannach rozsiane są na cały kler i na cały stan duchowny.
Temat burzliwy, niedokończony, ważny.
Dostarczony we "właściwym" czasie.
Zadajmy sobie pytanie: dlaczego liberalno-lewicowe ugrupowania polityczne oraz większość mediów zaciekle walczy, aby wprowadzić do przedszkoli i szkół program przedwczesnej edukacji seksualnej dzieci, zamiast je chronić?
Czy w ten sposób chcą "przemycić" oswoić, a następnie wdrożyć pedofilię, jako odmienność seksualną tak, jak to było kiedyś z homoseksualizmem?
Oczywiście usłyszymy, że czują wstręt, odrazę i potępiają gwałty na dzieciach. Słusznie, bo jest to złe, niedopuszczalne, odrażające, krzywdzące. Czym zatem są kłamstwa ruchu LGBT, jak nie wypaczeniem, chorobą psychiczną, która dąży do próby "oswajania" z jej programem dzieci.
To akurat jest również skandaliczne i karygodne, a wszelkie debaty nad tym pomysłem winny być uznawane za niepoważne, obrzydliwe i niedopuszczalne.
Jaką hipokryzją jest fakt, że ci sami (środowiska LGBT, liberalno-lewicowe ugrupowania polityczne oraz większość mediów itd.) co walczą o prawo do seksualnej rozwiązłości eksperiencje pedofilskie traktują, jako skutek "wolności artystycznej", za te same wykroczenia potępiają Kościół.

Wróćmy jednak do filmu.
Pedofilia jest tematem drażliwym tym bardziej, kiedy dotyczy osób duchownych. Z całą pewnością nie należy zamiatać tego problemu pod dywan.
Niestety wiele osób zamiast skupić się przede wszystkim na "ofiarach pedofilii" wykorzystuje sytuację do frontalnego ataku na Kościół.
Polski Kościół w sprawie problemu pedofilii popełnił błędy i powinien zrobić wszystko, aby te błędy naprawić.
Nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. Nie powinno być tak, że pedofile w sutannach pozostają bezkarni.
Podczas oglądania jednocześnie rodzą się pytania:
Czy pedofilia występuje tylko w stanie duchownym?
Czy będą filmy o zwyrodniałych tatusiach, braciach, dziadkach i wujkach, o matkach, które wiedząc bagatelizowały sprawę dramatu swoich dzieci?
Czy dziennikarska kwerenda sięgnie pozostałe środowiska społeczne? Środowiska z wszelkich stanów i zawodów?

Kaczyński powiedział---"przygotowany jest projekt zmian w kodeksie karnym, gdzie przestępstwa pedofilii będą karane bardzo surowo, dużo surowiej niż obecnie".
W tym momencie nasuwa się konkluzja:
Dlaczego projekt ustawy był gotowy przed wybuchem afery pedofilskiej w Kościele i dlaczego afera ta wybuchła tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego?
Dokładnie w tym samym czasie, gdy masowo protestowano przeciwko ustawie 447? Czy nie wygląda to na starannie przygotowaną ustawkę wyzyskującą emocje wyborców.
Data premiery filmu też nie wygląda na przypadkową.
Niewybaczalnym, smutnym jest fakt, że na łzach, przykrych doświadczeniach życiowych niewinnych dzieci – ofiar pedofilów partie, media i cały ten chory "twór" buduje kampanię wyborczą.
Być może ten chwytliwy temat ma za zadanie odwrócić naszą uwagę od #ustawy 447 bezzasadnych roszczeń Żydów.

Na koniec chciałabym przytoczyć ważne słowa, słowa łączniczki AK, Pani mjr Danuty Szyksznian - Ossowskiej:
" Wiara jest bardzo ważna, bo nikt nam tak nie pomógł, jak nam księża pomogli i ta głęboka wiara nas ratowała".
Nie mierzmy wszystkich duchownych, jak i inne środowiska społeczne jedną miarą. W każdym srodowisku znajdą sie "czarne owce".

158 Wejścia