2 minut(y) czytania (392 słów)

Polski Portal Społecznościowy POLFEJS.PL

POLFEJS
Historia powstania Portalu Polfejs

Witam,

Nazywam się Bartosz Bakuła i jestem właścicielem oraz założycielem Portalu Społecznościowego Polfejs.pl, który powstał w roku 2016 listopad. Zaczeło się to wszystko przez facebook kiedy przyczynili się do banowania moich grup patriotycznych i wtedy postanowiłem otworzyć własny portal społecznościowy by jednoczyć na nim prawych byśmy mogli się wymieniać własnymi poglądami na wszystkie tematy.

 Więc najpierw powstało forum, na którym główną osobą był Artur i był w sumie jego twórcą też bo budował te forum od podstaw. Codziennie pojawiały sie nowe wpisy od Artura a osoby zapisane na forum brały udział w dyskusjach na dany temat pisany właśnie przez Artura. Pod koniec roku zmieniliśmy zdanie, że forum przekształcimy na Portal Społecznościowy. I dokładnie w lipcu 2016 zmieniliśmy skrypt z forum na Social Network. Na początku nie było łatwo to promować jak wiadomo bez wkładu finansowego oraz reklamy nie liczmy się z tym że pójdzie wszystko ładnie i pięknie. Ale po mału małymi krokami nasz portal zbierał nowych użytkowników. Z czasem doszło kilka kwesti związanych z regulaminem oraz polityką prywatności. Był w naszej ekipie administracji pan Andrzej, który się własnie zajomował regulaminem oraz polityką prywatności. Co prawda to był wielki błąd, że wzieliśmy go do siebie na pokład gdyż z czasem się okazało że pan Andrzej zamiast napisać regulamin dla Polfejsa to go pożyczył (ukradł) od konkurencji z Portalu Slowianie.com. Przysporzyło nam to wiele problemów z jakimi mamy problemy aż do dziś. Bo jak już wyszło publicznie z tym regulaminem to nagle wszystkie media zaczeły o nas pisać. Że polfejs to złodzieje oszuści antifa sponsorowana przez żyda Sorosa. Niestety naprawdę mi przykro się zrobiło po tej całej akcji z regulaminem. Skontaktowałem się osobiście z administratorem Slowianie.com by go przeprosić i automatycznie usunąłem ten regulamin a pan Andrzej niestety się musiał z nami rozstać po tym incydencie. I tak od tamtej pory aż do dziś mamy problemy z tym, że ludzie nam nie ufająi co chwile słyszymy, że na naszym portalu nie ma żadnych polaków tylko same zagraniczne konta co jest totalną bzdurą. Na Polfejs sa tylko i wyłącznie sami Polacy i nie ma żadnych obcokrajowców. Ale co się dziwić Opozycja (lewactwo) dzień w dzień nam szkodzi także walczymy z nimi i nie poddamy się. Ogólnie Portal Polfejs jest utrzymywany przez naszych użytkowników którzy nas wspierają by opłacać serwery Polfejs.
W chwili obecnej Polfejs.pl jest na etapie przemiany. Nowy wygląd i wiele nowych funkcji.

ZAPRASZAMY 

POLFEJS.PL

Kulturowa i Prawno - religijna nienawiść Żydów do ...
Kanadyjski parlament uchwalił ustawę, która legali...
 

Komentarze

Polfejs Administrator w wtorek, 26 czerwiec 2018 20:00
Rafał Olejniczak w wtorek, 26 czerwiec 2018 20:06

Adamie, dziękujemy za pomysł, i poświecenie własnego prywatnego czasu po to, aby Polfejs zaistniał i działal )))

Adamie, dziękujemy za pomysł, i poświecenie własnego prywatnego czasu po to, aby Polfejs zaistniał i działal :))))
Polfejs Administrator w wtorek, 26 czerwiec 2018 20:12

Robie to dla Polski i Polaków. Jeszcze przydałoby się zjednoczyć tych skłóconych rodaków i powinniśmy zacząć coś działać bo w chwili obecnej nie robimy nic i się tylko przyglądamy temu co się dzieje. A nie dzieje się dobrze i jest coraz gorzej.

Pozdrawiam

Robie to dla Polski i Polaków. Jeszcze przydałoby się zjednoczyć tych skłóconych rodaków i powinniśmy zacząć coś działać bo w chwili obecnej nie robimy nic i się tylko przyglądamy temu co się dzieje. A nie dzieje się dobrze i jest coraz gorzej. Pozdrawiam
Marcin Mateusz Ek 🇵🇱 w sobota, 30 czerwiec 2018 09:09

Właśnie problem jest na tyle powazny, że ludzie wierzą we wszystko co zobaczą nie sprawdzając wiarygodności czy po prostu nie akceptując faktów rzeczywistych. Wojna informacyjna ma się u nas dobrze. Nie miejmy nadzieji że samo się coś zmieni, ale walczmy nie złością a argumentami. Pozdrawiam!

Właśnie problem jest na tyle powazny, że ludzie wierzą we wszystko co zobaczą nie sprawdzając wiarygodności czy po prostu nie akceptując faktów rzeczywistych. Wojna informacyjna ma się u nas dobrze. Nie miejmy nadzieji że samo się coś zmieni, ale walczmy nie złością a argumentami. Pozdrawiam!
Dziennikarstwo jest moją pasją w środa, 01 sierpień 2018 04:53

Tak trzymaj . redakcja Polski Wałczącej wspiera ten portal.. Pozdrawiam

Tak trzymaj . redakcja Polski Wałczącej wspiera ten portal.. Pozdrawiam
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
niedziela, 18 listopad 2018